LinkedIn: Top 25 Social Media Experten fir ze verfollegen

linkedin Marketing Guide

Jason miller kuerzem op sozialen Medien gepost datt hien d'Gefill huet wéi hie Gebuert kritt hätt wéi seng neist Kreatioun endlech publizéiert gouf. Keen Zweifel ass hien houfreg op dëse Puppelchen! Den Raffinéiert Marketing Guide fir LinkedIn ass fantastesch ... kreativ, faarweg a voll mat Rotschléi vu verschiddene Marketingfachleit, verschiddene Benotzungsfäll, an enger Tonn u Ressourcen. Wann Dir et nach net erofgelueden hutt - download et a benotzt et als Checklëscht fir wéi Dir Äert Geschäftsnetzwierk op LinkedIn schafft!

Dëse Guide gouf mat Iech am Kapp geschriwwen, de sophistikéierten Händler. Maacht Iech prett fir Äre Social Media Marketing op den nächsten Niveau ze huelen, tippt an de professionelle Gedanken an ëmfaang déi grouss Chancen déi waarden - Sensibiliséierung erhéijen, Perceptioun beaflossen, Leads generéieren a schliisslech Recette mat LinkedIn verdreiwen.

Luet eisen neien eBook erof a léieren:

  1. Firwat muss Äre Geschäft op LinkedIn vermaarten
  2. Wéi kënnt Dir mat de mächtege Marketingléisunge vun LinkedIn ausgräifen fir Är Ziler ze dreiwen
  3. Wéi d 'Erreeche vun Ärem ze vergréisseren Inhalte Marketing andeems Dir relevant a gezielte Inhalter mat de Profien op der Welt deelt
  4. Wéi engagéiere mir Geschäftsfachleit mat räiche Display Annoncen an héich geziilten Text Annoncen
  5. A vill méi!

Ech war absolut ewechgeblosen fir erauszefannen datt ech bei den anere Leader an der Industrie opgezielt sinn déi ech sou vill bewonneren a respektéieren! Hei ass d'Lëscht:

  1. Jay Beier - Speaker, Autor, Consultant mam Blog Iwwerzeegen a Konvertéieren. Twitter: @jaybaer LinkedIn
  2. Michael Brenner - Senior Direkter, Global Marketing bei SAP, President a Matgrënner
    vun Business2Community mam Blog B2B Marketing Insider. Twitter: @BrennerMichael LinkedIn.
  3. Michael Brito - Group Director Media and Engagement bei WCG, eng W2O Firma mat Blog Britopesch. Twitter: @ Britopian LinkedIn.
  4. Jeff Bullas - Beroder, Spriecher, Blogger. Twitter: @jeffbullas
    LinkedIn.
  5. Brian Carter - VP of Marketing bei Infinigraph, Autor, Speaker. Twitter: @briancarter LinkedIn.
  6. Brian Clark, Grënner a CEO vun Copyblogger. Twitter: @copyblogger LinkedIn.
  7. Heidi Cohen - Kolumnist. Twitter: @heidicohen Ënneschtgaass.
  8. Steven Farnsworth - Chef Digital Strategist bei Jolt, Digital Marketing, Autor, Speaker. Twitter: @steveologie Ënneschtgaass.
  9. Barry Feldman - Besëtzer bei Feldman Creative, Speaker. Twitter: @FeldmanCreative Ënneschtgaass.
  10. Ann Handley - Head of Content bei Marketing Professer, Autor. Twitter: @annhandley LinkedIn.
  11. Matt Heinz - President bei Heinz Marketing Inc. Twitter: @HeinzMarketing
    LinkedIn
  12. Douglas Karr - CEO vun Highbridge, Chief Marketing Officer bei CircuPress, Autor. @douglaskarr LinkedIn
  13. Jason Keath - CEO vu Social Fresh. @jasonkeath LinkedIn
  14. Nichole Kelly - CEO bei Social Media Explorer, PME Digital Autor, Speaker. @Nichole_Kelly LinkedIn.
  15. Dave Kerpen - CEO Likeable Lokal, Autor, Speaker. @DaveKerpen
    LinkedIn.
  16. Stephanie Sammons - Grënnerin vun Wired Advisor ™, Spriecher. @StephSammons LinkedIn.
  17. David Meerman Scott - Marketing Strategist, Speaker, Autor. @dmscott LinkedIn.
  18. Jason miller - Sr. Manager, Inhalt Marketing, LinkedIn Marketing Léisungen. @JasonMillerCA LinkedIn.
  19. Lee Odden, CEO bei TopRank Online Marketing, Autor, Spriecher @leeodden LinkedIn.
  20. Joe Pulizzi - Grënner bei Content Marketing Institut, Autor, Spriecher. @JoePulizzi LinkedIn.
  21. Viveka Von Rosen - LinkedIn Expert, Autor. @LinkedInExpert LinkedIn.
  22. Neal Schaffer - Autor, Spriecher. @NealSchaffer LinkedIn.
  23. Koka Sexton - Global Sr. Marketing Manager bei LinkedIn. @kokasexton LinkedIn.
  24. Mike Stelzner - Grënner vun Social Media Examiner, Autor. @Mike_Stelzner LinkedIn.
  25. Todd Wheatland - VP of Marketing bei Kelly Services, Autor, Speaker. @ToddWheatland LinkedIn.

4 Comments

  1. 1
  2. 2
  3. 4

    Am uewe genannten Artikel wéi Dir e puer Virwuert iwwer de Social Media Marketing ernimmt hutt; aus deene Grënn wäert ech definitiv Äert eBook eroflueden! Eng Saach méi Dir hutt eng wierklech bewonnerbar Lëscht vu Leit gepost.

Wat denks du?

Dëse Site benotzt Akismet fir Spam ze reduzéieren. Léiert wéi Är Kommentarfaten veraarbecht ginn.